3 570 ₴
Номер деталі 61875A, призначена для PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 555х900х135мм., орієнтовна вага - 4,25000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61875A |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 670 мм |
| Ширина ядра радіатора | 452 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Zeta, Expert, Jumpy, Scudo, Evasion, Ulysse, 806 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.25000 кг |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 555 мм |
| Марка | Peugeot |
| Ширина | 900 мм |