4 710 ₴
Номер деталі 61981, призначена для IVECO.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 560х900х130мм., орієнтовна вага - 0,50000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 61981 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Iveco |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 650 мм |
| Ширина ядра радіатора | 453 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Daily |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.50000 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 560 мм |
| Ширина | 900 мм |