4 030 ₴
Номер деталі 629731, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 570х800х110мм., орієнтовна вага - 3,50000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 629731 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 340 мм |
| Ширина ядра радіатора | 646 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.50000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 800 мм |