3 780 ₴
Номер деталі 630641, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 510х840х100мм., орієнтовна вага - 4,74000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 630641 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 620 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Calibra, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.74000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 510 мм |
| Ширина | 840 мм |