5 950 ₴
Номер деталі 63072A, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 600х910х140мм., орієнтовна вага - 5,47000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63072A |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 652 мм |
| Ширина ядра радіатора | 458 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.47000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 600 мм |
| Ширина | 910 мм |