3 460 ₴
Номер деталі 630771, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 480х840х140мм., орієнтовна вага - 4,40000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 630771 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.40000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 840 мм |