3 720 ₴
Номер деталі 63091, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 550х900х130мм., орієнтовна вага - 1,00000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63091 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 600 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Astra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 900 мм |