2 100 ₴
Номер деталі 632851, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 380х790х110мм., орієнтовна вага - 2,80000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 632851 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 530 мм |
| Ширина ядра радіатора | 285 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Corsa, Tigra, Combo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.80000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Ширина | 790 мм |