Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 63465, призначена для PEUGEOT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 530х800х130мм., орієнтовна вага - 1,00000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63465 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | 405 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 800 мм |