3 010 ₴
Номер деталі 63502, призначена для PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 530х670х100мм., орієнтовна вага - 3,42000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63502 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 380 мм |
| Ширина ядра радіатора | 544 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | 307, 308, 206, Xsara, Berlingo, C4, Xsara Picasso, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.42000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 530 мм |
| Ширина | 670 мм |