5 840 ₴
Номер деталі 63555A, призначена для FIAT, PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 650х1200х170мм., орієнтовна вага - 2,00000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63555A |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 780 мм |
| Ширина ядра радіатора | 369 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 1200 мм |