Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 63556, призначена для FIAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 650х1180х180мм., орієнтовна вага - 6,94000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63556 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 780 мм |
| Ширина ядра радіатора | 369 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.94000 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Ширина | 1180 мм |