Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 63716, призначена для PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 580х980х200мм., орієнтовна вага - 4,10000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63716 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 610 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Partner, Berlingo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.10000 кг |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 980 мм |