2 560 ₴
Номер деталі 637931, призначена для Renault, DACIA, Logan, NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 490х670х140мм., орієнтовна вага - 3,15000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 637931 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 480 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Kangoo, Clio, Logan, Kubistar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.15000 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 670 мм |