6 410 ₴
Номер деталі 63818A, призначена для Renault, OPEL, NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 580х980х130мм., орієнтовна вага - 5,80000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 63818A |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 26 мм |
| Довжина ядра радіатора | 780 мм |
| Ширина ядра радіатора | 449 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.80000 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 980 мм |