4 220 ₴
Номер деталі 64103, призначена для VW, SKODA, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 490х730х180мм., орієнтовна вага - 2,10000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 64103 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 23 мм |
| Довжина ядра радіатора | 430 мм |
| Ширина ядра радіатора | 415 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Fox, Polo, Toledo, Rapid, Fabia, Roomster, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.10000 кг |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 730 мм |