2 050 ₴
Номер деталі 651511, призначена для VW, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 430х730х120мм., орієнтовна вага - 5,60000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 651511 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 525 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Toledo, Jetta, Scirocco, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.60000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 730 мм |