2 440 ₴
Номер деталі 651931, призначена для VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 400х790х100мм., орієнтовна вага - 3,28000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 651931 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Ширина ядра радіатора | 322 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.28000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 400 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 790 мм |