2 460 ₴
Номер деталі 652451, призначена для VW, SEAT.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 460х840х120мм., орієнтовна вага - 5,60000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 652451 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 628 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Caddy, Lupo, Polo, Inca, Golf, Passat, Ibiza |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.60000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 840 мм |