2 800 ₴
Номер деталі 652471, призначена для VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 500х790х120мм., орієнтовна вага - 3,78000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 652471 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 630 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Golf |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.78000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 790 мм |