3 260 ₴
Номер деталі 65252, призначена для VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 480х890х120мм., орієнтовна вага - 4,25000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65252 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 720 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.25000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 890 мм |