3 020 ₴
Номер деталі 65256, призначена для VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 480х960х120мм., орієнтовна вага - 2,10000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65256 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 34 мм |
| Довжина ядра радіатора | 722 мм |
| Ширина ядра радіатора | 378 мм |
| Тип кріплення ребер | Механічні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.10000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 960 мм |