5 250 ₴
Номер деталі 65273A, призначена для VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 580х980х120мм., орієнтовна вага - 5,10000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 65273A |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Довжина ядра радіатора | 718 мм |
| Ширина ядра радіатора | 359 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, California |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.10000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 980 мм |