5 680 ₴
Номер деталі 67359, призначена для PEUGEOT, CITROEN, MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 580х980х130мм., орієнтовна вага - 5,20000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 67359 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Глибина ядра радіатора | 56 мм |
| Довжина ядра радіатора | 892 мм |
| Ширина ядра радіатора | 978 мм |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | ASX, Lancer, C-Crosser, Outlander, 4007, 4008 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.20000 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 580 мм |
| Ширина | 980 мм |