5 700 ₴
Номер деталі 67712, призначена для SUBARU.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 570х840х130мм., орієнтовна вага - 4,14000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 67712 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Subaru |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 360 мм |
| Ширина ядра радіатора | 688 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Forester |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.14000 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Ширина | 840 мм |