5 360 ₴
Номер деталі 68700A, призначена для Renault, NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100х400х100мм., орієнтовна вага - 3,43000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 68700A |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 380 мм |
| Ширина ядра радіатора | 448 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | З прокладкою |
| Сумісність з моделлю | Note, Micra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 3.43000 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 400 мм |