5 220 ₴
Номер деталі 68713, призначена для NISSAN, INFINITI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 550х900х120мм., орієнтовна вага - 4,46000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 68713 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Матеріал ребер охолодження | Алюміній |
| Глибина ядра радіатора | 16 мм |
| Довжина ядра радіатора | 400 мм |
| Ширина ядра радіатора | 692 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Конструктивні особливості | Без прокладки |
| Сумісність з моделлю | Maxima, I30, Cefiro |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.46000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Ширина | 900 мм |