Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 94179, призначена для VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 470х890х140мм., орієнтовна вага - 5,96500 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 94179 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.96500 кг |
| Висота | 140 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 890 мм |