3 870 ₴
Номер деталі 94384, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 500х860х130мм., орієнтовна вага - 1,50000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 94384 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Astra, Zafira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.50000 кг |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 860 мм |