4 250 ₴
Номер деталі 94439, призначена для Renault, NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 470х710х110мм., орієнтовна вага - 2,40000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 94439 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Clio, Kangoo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.40000 кг |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 470 мм |
| Ширина | 710 мм |