3 490 ₴
Номер деталі 94597, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 460х790х80мм., орієнтовна вага - 0,40000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 94597 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Croma, Signum, 9-3, Vectra |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 790 мм |