Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 94671, призначена для OPEL.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 500х730х90мм., орієнтовна вага - 0,40000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 94671 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 90 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Ширина | 730 мм |