4 260 ₴
Номер деталі 94826, призначена для PEUGEOT, CITROEN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 520х670х120мм., орієнтовна вага - 2,90000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 94826 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | DS5, 307, 308, Berlingo, RCZ, C4, Partner |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.90000 кг |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 520 мм |
| Ширина | 670 мм |