4 690 ₴
Номер деталі 94893, призначена для NISSAN.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 490х880х80мм., орієнтовна вага - 0,40000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 94893 |
| Виробник | Nissens |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.40000 кг |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Ширина | 880 мм |