5 440 ₴
Номер деталі 96680, призначена для VW.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 380х425х170мм., орієнтовна вага - 2,69000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 96680 |
| Виробник | Nissens |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 2.69000 кг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 380 мм |
| Марка | VW |
| Ширина | 425 мм |