Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 11171, призначена для MITSUBISHI.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 170х570х170мм., орієнтовна вага - 4,00000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 11171 |
| Виробник | Monroe |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Двотрубний |
| Сумісність з моделлю | Mirage, Colt, Lancer |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4 кг |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 570 мм |