700 ₴/комплект
Номер деталі 151,89, призначена для Renault.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 140х200х60мм., орієнтовна вага - 0,80000 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ELRING |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.80000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Код запчастини | 151.89 |
| Марка | Renault |
| Ширина | 200 мм |