Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 411 0147 10, призначена для Mercedes Sprinter, Vito.
Габаритні розміри(ДхШхВ): 80х75х60мм., орієнтовна вага - 0,22800 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 411 0147 10 |
| Виробник | Schaeffler LuK |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, V-Class, C-Class, Vito, Sprinter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.22800 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Марка | Mercedes |
| Ширина | 75 мм |