230 ₴
Номер деталі 1 987 301 016, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100х100х30мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
Примітка: .
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 301 016 |
| Виробник | Bosch |
| Цоколь | P21/5W |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |