230 ₴/комплект
Номер детали 1 987 301 017, предназначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 100х100х20мм., орієнтовна вага - 0,01000 кг.
Примітка: .
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1 987 301 017 |
| Виробник | Bosch |
| Цоколь | BA15S |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.01000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |