Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 241 229 612, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,60000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 241 229 612 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | КТМ, Peugeot, УАЗ |
| Сумісність з моделлю | Pony, 105, 31512, 103, 101 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.60000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |