Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 242 236 561, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х100х20мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 236 561 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lexus, Nissan, Changan, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Yaris, Supra, Land Cruiser, Camry, Primera, Yaris Verso, Celica, Terrano, Previa, 200SX, 4Runner, CX20, Almera, 100NX, Corolla, Avensis, MR2, Hilux |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 100 мм |