Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 241 235 754, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х80х20мм., орієнтовна вага - 0,02900 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 241 235 754 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Suzuki |
| Сумісність з моделлю | Gamma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.02900 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |