Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 242 229 712, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х25мм., орієнтовна вага - 0,24000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 229 712 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Jeep, Chrysler, BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Grand Cherokee, Vision |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.24000 кг |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |