160 ₴
Номер деталі 0 242 060 501, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х20х60мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 060 501 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Yamaha, Kawasaki, Suzuki |
| Сумісність з моделлю | GSX, Looxor, AN, Ludix, MT, Elystar, Jetforce, SR, XT, UE, Speedfight, Aerox, Inazuma, Beverly, LXR, X8 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 20 мм |