Ціну уточнюйте
Мінімальна сума замовлення на сайті — 20 ₴
Номер деталі 0 242 240 648, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х80х20мм., орієнтовна вага - 0,04700 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 240 648 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Smart |
| Сумісність з моделлю | Cabrio, City-Coupe |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04700 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |