310 ₴
Номер деталі 0 242 232 514, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х100х20мм., орієнтовна вага - 0,06000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 232 514 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo, Opel, Ford, Mazda, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | 6, TRIBUTE, Orion, C-Max, Transit Connect, C30, Escort, Captiva, Puma, Fiesta, Focus, Fusion, Tourneo Connect, Maverick, S40, V50, Mondeo |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.06000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 100 мм |