250 ₴
Номер деталі 0 242 235 797, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 20х80х20мм., орієнтовна вага - 0,05000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 235 797 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Nissan, Audi, Fiat, Skoda, Seat |
| Сумісність з моделлю | Caddy, Toledo, Touran, Jetta, Octavia, A3, Passat, Leon, Punto, Golf, Tempra, Fiorino, Eos, Kubistar, Uno, Altea |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.05000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 20 мм |
| Ширина | 80 мм |