420 ₴
Номер деталі 3 397 004 990, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 50х480х20мм., орієнтовна вага - 0,10000 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 3 397 004 990 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Renault, Daihatsu, Volvo, Toyota, Nissan, Opel, Cadillac, Ford, Saab |
| Сумісність з моделлю | 9-3X, Twingo, Yaris, C4, Fiesta, 9-5, Qashqai, 9-3, Charade, Focus, Grandland / Grandland X, Colt, Astra, Mondeo, Corsa, Grandland X, Scenic |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.10000 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 480 мм |