510 ₴
Номер деталі 0 242 235 776, призначена для .
Габаритні розміри(ДхШхВ): 25х85х20мм., орієнтовна вага - 0,04800 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 242 235 776 |
| Виробник | Bosch |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, BMW |
| Сумісність з моделлю | X1, X3, X5, Z4, 3, A6, 7-Series, 6 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.04800 кг |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 85 мм |